Zadzwoń
(+48) 725 224 592

AGENCJA REKLAMOWA NIEDZIELSKI

Doświadczenie w branży
Doświadczenie w branży
Holistyczne podejście
Holistyczne podejście
Niskobudżetowe<br />kampanie wysokich lotów
Niskobudżetowe
kampanie wysokich lotów
Zaskakujące rozwiązania
Zaskakujące rozwiązania

Tutaj poznasz Agencję Reklamową Niedzielski od najlepszej strony.

Firma powstała w 1991 roku, dlatego dumnie możemy nazywać się prekursorami polskiej reklamy. Od tego czasu zrealizowaliśmy moc interesujących kampanii reklamowych, przyswoiliśmy mnóstwo wiedzy, oszlifowaliśmy swoje talenty, uczyliśmy się na swoich oraz cudzych błędach. Mieliśmy na to prawie ćwierć wieku! Nie wszyscy jednak są tacy wiekowi. W zespole pulsuje też młoda krew, która odświeża pomysły i realizacje. Miks ludzi w różnym wieku daje możliwość łączenia młodzieńczego entuzjazm z mądrością ojców założycieli. Działamy ponad podziałami od wieku(!), tworząc grupę zawodowców, która lubi to, co robi i z tego lubienia powstają całkiem fajne projekty.

 

Jesteśmy agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej. Nasza wizja holistycznego działania jest możliwa dzięki współpracy różnych obszarów reklamowych. Pod skrzydłami Agencji znajduje się dział strategii, kreacji, PR, eventu, poligrafii oraz dział interaktywny. Wszystkie są zwarte i gotowe do efektywnej pracy.

 

Lubimy bujać w obłokach, ale tylko na czas burzy mózgów. Wtedy jest najbardziej ekscytująco tam w górze. Potem schodzimy na ziemię i twardo po niej stąpamy. Wiemy co zrobić, jak zrobić, za ile, żeby wyszło optymalnie i satysfakcjonująco.

 

Wnikliwie przestudiujemy Twoją branżę i postawiamy trafne konkluzje. Studiowanie to nasza pasja. Mamy już tytuł profesora z sektora budowlanego i elektroinstalacyjnego (10 lat badań), doktorat z badań antysmogowych oraz energetyki cieplnej, magistra z motoryzacji i rolnictwa, licencjat z farmacji. Liczymy na więcej i więcej tytułów.

 

Nasz zespół